ЗДО "Ялинка" Релігійної Громади Реформатської Церкви с. Чорний Потік Feketepataki "Fenyőfácska" Református Óvoda

Методична робота

Заклад Дошкільної Освіти здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України. Протягом навчального року  ЗДО працює за Базовим компонентом дошкільної освіти, програмою  «Українське дошкілля»  та річного плану роботи.
Навчальний план складений на основі Базового компонента та програми, що забезпечує всебічний розвиток особистості дитини, згідно з Законом України «Про дошкільну освіту» та Базового компонента дошкільної освіти в Україні. Освітній процес у ДНЗ  здійснювався за пріоритетними напрямами роботи, які сприяли здійсненню системного підходу до формування цілісної дитячої особистості за лініями розвитку та сферами життєдіяльності. Дошкільний заклад організовує освітній процес за напрямами народознавчий та морально-духовний (релігійний).
Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створені умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.